Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Połchowo

Połchowo, zachodniopomorskie

  • 770 000 zł
  • 12 491 m²
  • 61,64 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kosmala

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Połchowo

Połchowo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

770 000 zł

12 491 m²

61,64 zł/m²

Działka rolno-budowlana Połchowo

Zaktualizowane: 15 maja 2026

770 000 zł 12 491 m² 61,64 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 770 000 zł (61,64 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlano-rolna, 12 491 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 200m; szerokość: 60m; teren płaski, pusta, linia brzegowa
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka nad Samym Zalewem z Warunkami Zabudowy

Atrakcyjna cena!

Posiadamy na sprzedaż działkę z bezpośrednim dostępem do Zalewu Kamieńskiego, która położona jest w pierwszej linii brzegowej w Połchowie (gmina Kamień Pomorski). Oferowana działka nr 22/5 o powierzchni 1,2491 ha posiada warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny oraz dostęp do drogi przez służebność dojścia i dojazdu przez działkę sąsiednią.

Możliwość doprowadzenia przyłączy. (...)

Agent

Joanna Kosmala

729 464...

729 464 467

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Kosmala

729 464...

729 464 467

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Kosmala

Zostaw telefon, oddzwonimy